Darželinukų futbolo šventėje – šimtas bilietų į Europos čempionato atrankos rungtynes

Baltijos sporto akademija (BSA) mamyčių dienos išvakarėse suorganizavo darželinukų futbolo šventę.

5/8/20231 min read

Baltijos sporto akademija (BSA) mamyčių dienos išvakarėse suorganizavo darželinukų futbolo šventę.

Šis renginys buvo atviras visiems ir sulaukė didžiulio šeimų susidomėjimo.

Šventės metu mažieji vilniečiai dalyvavo estafetėse, įvairiose rungtyse, pramogose ir protmūšiuose, speciali rungtis buvo skirta ir tėveliams. Atmosferą itin pagyvino Šakių cirko ir „CheerSport Academy“ šokėjų pasirodymai.

Geriausiai pasirodę dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir kitų partnerių įsteigtais prizais.

Net 100 laimingųjų jau birželio 17-ąją keliaus į naujutėlaitį Kaune esantį Dariaus ir Girėno stadioną ir gyvais stebėtis Europos čempionato atrankos rungtynes tarp Lietuvos ir Bulgarijos rinktinių.

Po sėkmingo renginio BSA direktorius Tomas Urbelionis sakė:

„Džiugu, kad mamyčių dienos išvakarėse pavyko suorganizuoti šventę visai šeimai. Dalyvių aktyvumas rodo, kad tokių renginių poreikis yra didžiulis – vaikai nori judėti, bendrauti, jaustis bendruomenės dalimi, o tėvams juk visada smagu būti su savo mažaisiais, – kalbėjo BSA direktorius T. Urbelionis. – Dėkoju solidžius prizus įsteigusiai Lietuvos futbolo federacijai ir renginį padėjusiai suorganizuoti Baltijos futbolo akademijai. Naudodamasis proga, Baltijos sporto akademijos vardu sveikinu viso pasaulio mamas ir dėkoju joms už patį svarbiausią darbą – žmogaus ugdymą. Tuo metu mes ir toliau savo veikla prisidėsime prie vaikų sveikos gyvensenos ir teisingų įpročių formavimo.“

Baltijos sporto akademija savo veiklą vykdo Vilniuje ir organizuoja futbolo ir krepšinio treniruotes. Pagrindinis akademijos tikslas – sveikos gyvensenos įpročių formavimas.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.