Vilniuje – dar viena kokybiška vieta neformaliam vaikų ir jaunimo ugdymui. Šiuo metu Baltijos sporto akademija (BSA) organizuoja krepšinio ir futbolo treniruotes, o pasibaigus pandemijos ribojimams, savo bendruomenei pasiūlys įvairius turnyrus, čempionatus ir kitus renginius.

Daugiau kaip 200 BSA auklėtinių sportuoja nemokamai – tokią galimybę suteikia projektą finansuojantis Sporto rėmimo fondas (SRF), kurį administruoja Švietimų mainų paramos fondas.

Nemokamos treniruočių vietos buvo greitai užpildytos, o poreikis sportuoti sostinėje niekur nedingo. Įsiklausydama į tėvelių pageidavimus, akademija nuo šių metų spalio organizuoja vaikų ir jaunimo treniruotes dar keliose Vilniaus vietose.

Galimybės sportuoti sudarytos ir žmonėms su negalia – čia veikia kurčiųjų ir neprigirdinčių krepšinio grupė.

„Pagrindinis tikslas – įtraukti vaikus į sportą, pratinti prie judėjimo džiaugsmo, ugdyti sveikus įpročius ir aktyvų gyvenimo būdą. Šiuo metu SRF finansuojamos grupėse sportuoja daugiau nei 210 vaikų, akademijoje dirba 5 treneriai. Bendras akademijos auklėtinių skaičius šiuo metu viršija 500. Sportas ir judesys bendrąja prasme yra būtinas kiekvienam vaikui, todėl nuoširdžiai kviečiu atvykti ir išmėginti užsiėmimus mūsų akademijoje. Čia dirba kompetentingi, draugiški ir modernaus požiūrio treneriai, o tai sukuria saugią, malonią ir tobulėti skatinančią aplinką“, – apibendrina T. Urbelionis.

Norite atvykti į bandomąją–nemokamą treniruotę? Parašykite mums elektroniniu paštu baltijossportoakademija@gmail.com arba susisiekite su mumis FACEBOOK tinkle.

Apie mus