BSA treneriai gilino žinias apie darželinukų ugdymą

2/8/20231 min read

Baltijos sporto akademijos (BSA) treneriai dalyvavo informaciniame renginyje apie sporto įtaką gyvenimo kokybei bei sveikatai. Renginio metu BSA treneriai, auklėtinių tėveliai ir kiti susitikimo dalyviai gilino žinias apie darželinukų ugdymą, sporto treniruočių efektyvumą bei diskutuodami aptarė naujausias sporto treniruočių tendencijas.

Informaciniame renginyje treneriai taip pat aptarė ugdymo tendencijas neformaliajame švietime ir tai, kaip fizine veikla galima sudominti dabartinius darželinukus.

„Seminaro metu aptarėme sporto teikiama nauda vaikų organizmui ir jų psichologinei būklei. Tikrai naudingas renginys. Kai kuri informacija jau buvo žinoma ir taikoma mano kasdieniame darbe. Pasisėmiau ir naujų žinių, kurias tikiuosi pritaikyti savo darbe jau artimiausioje ateityje“, – po renginio sakė BSA futbolo treneris Mantas Gailiušas.

Dėkojame pranešėjams Artūrui Seržantui ir Lukui Virozerovui už labai įdomias ir akiratį praplečiančias įžvalgas.

Projektas bendrai finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.